Merk: Vasocedine Geneesmiddel

Vasocedine Pseudoefedrine 6 Tabletten

Adviesprijs 2,76 € Onze prijs 2,48 €
Waardering:
100% of 100

Gratis vanaf € 39

Hover? In België, in afhaalpunt.
Dit product kan niet worden verzonden naar de volgende landen:
Nederland
Verdien 4 Spaarpunten bij aankoop van dit product

Klik hier voor meer info over onze spaarpunten actie.

Omschrijving van Vasocedine Pseudoefedrine 6 Tabletten

Vasocedine pseudoephedrine is een geneesmiddel voor de behandeling van de symptomen van een verstopte neus bij ontstekingen van het neusslijmvlies.


Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

Gebruik van Vasocedine Pseudoefedrine 6 Tabletten

  1. Volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar: neem 1 tablet in, 3 tot 4x per dag.
  2. Neem de tablet steeds in met weinig water, zonder te kauwen.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

De werkzame stof in Vasocedine pseudoephedrine is pseudo-efedrine hydrochloride 60 mg.

De andere stoffen in Vasocedine pseudoephedrine zijn cellactose - magnesiumstearaat - colloïdaal siliciumdioxide. Omhulling: hydroxypropylmethylcellulose - microkristallijne cellulose - hydroxypropylcellulose - polyethyleenglycol - kaliumaluminiumsilicaat  titaandioxide - ijzeroxide - ponceau 4R (E124) - oranjegeel S (E110).

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

Nasale congestie bij allergische en vasomotorische rhinitis.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.