Uw winkelwagen bevat geen artikelen.

Dafalgan 500mg Odis 16 Smelttabletten

Dafalgan 500mg Odis 16 Smelttabletten
CNK CODE 1609155

Beschikbaarheid
Legende
Ruime voorraad
Beperkte voorraad
Geen voorraad
Dit product kan niet worden verzonden naar de volgende landen: Nederland
€ 4,86
€ 4,37

Slechts 3,90 € verzendkosten (België)

GRATIS levering vanaf 39€ (In een afhaalpunt)
  • Beschrijving
    Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

    Omschrijving van Dafalgan 500mg Odis 16 Smelttabletten

    Dafalgan 500mg Odis is een geneesmiddel met paracetamol voor de symptomatische behandeling van lichte tot matige pijn en/of koortstoestanden.

    Gebruik van Dafalgan 500mg Odis 16 Smelttabletten

    1. Bij gewone pijn: 3x/dag 500mg, steeds 4u tussen elke inname laten
    2. Bij hevige pijn: 3x/dag 1g (of 2x500mg), steeds 6u tussen elke inname laten
    3. Niet meer dan 4g per 24u paracetamol innemen!

  • Bijsluiter
    Download: Bijsluiter
  • Ingrediënten
    Elke orodispergeerbare tablet bevat 500 mg paracetamol (als micro-geëncapsuleerd paracetamol met ethylcellulose). De actieve stoffen zijn: watervrij citroenzuur, natriumwaterstofcarbonaat, sorbitol, watervrij natriumcarbonaat, comprimeerbare sucrose, crospovidon, natriumbenzoaat, sinaasaroma, aspartaam, acesulfaam K.
  • Waarschuwing
    LET OP bij verminderde nierfunctie, laat bij voorkeur 8u tussen twee innames. Wees voorzichtig bij het gelijktijdig gebruik van andere geneesmiddelen die paracetamol bevatten (Sinutab®, Rhinofebryl®, Zaldiar®,...)
Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

Omschrijving van Dafalgan 500mg Odis 16 Smelttabletten

Dafalgan 500mg Odis is een geneesmiddel met paracetamol voor de symptomatische behandeling van lichte tot matige pijn en/of koortstoestanden.

Gebruik van Dafalgan 500mg Odis 16 Smelttabletten

1. Bij gewone pijn: 3x/dag 500mg, steeds 4u tussen elke inname laten
2. Bij hevige pijn: 3x/dag 1g (of 2x500mg), steeds 6u tussen elke inname laten
3. Niet meer dan 4g per 24u paracetamol innemen!

Download: Bijsluiter
Elke orodispergeerbare tablet bevat 500 mg paracetamol (als micro-geëncapsuleerd paracetamol met ethylcellulose). De actieve stoffen zijn: watervrij citroenzuur, natriumwaterstofcarbonaat, sorbitol, watervrij natriumcarbonaat, comprimeerbare sucrose, crospovidon, natriumbenzoaat, sinaasaroma, aspartaam, acesulfaam K.
LET OP bij verminderde nierfunctie, laat bij voorkeur 8u tussen twee innames. Wees voorzichtig bij het gelijktijdig gebruik van andere geneesmiddelen die paracetamol bevatten (Sinutab®, Rhinofebryl®, Zaldiar®,...)

Schrijf je eigen beoordeling

 
Beoordeling