Uw winkelwagen bevat geen artikelen.

Dafalgan Forte 1g 8 Bruistabletten

Dafalgan Forte 1g 8 Bruistabletten
CNK CODE 2666253

Beschikbaarheid
Legende
Ruime voorraad
Beperkte voorraad
Geen voorraad
Dit product kan niet worden verzonden naar de volgende landen: Nederland
€ 3,16
€ 2,84

Slechts 3,90 € verzendkosten (België)

GRATIS levering vanaf 39€ (In een afhaalpunt)
  • Beschrijving
    Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

    Waarvoor worden Dafalgan forte bruistabletten gebruikt?

    DAFALGAN FORTE 1g wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van pijn en koorts.

     

    Gebruik van Dafalgan Forte Bruistabletten:

    De tabletten doorslikken zonder te kauwen, met een glas water of een andere drank

    DAFALGAN FORTE 1g is voorbehouden voor volwassenen en adolescenten ouder dan 15 jaar.

    • Bij gewone pijn: 3x/dag een tablet van 1 gram, steeds 4u tussen elke inname laten
    • Bij hevige pijn: 4x/dag 1 gram , steeds 6u tussen elke inname laten.

    De toediening van 4 tabletten per dag (dit is 4 g paracetamol) moet beperkt blijven tot een duur van 4 weken.

    Voor een behandeling van langere duur moet de dagelijkse dosis beperkt worden tot 3 tabletten per dag (dit is 3 g paracetamol).

     

    Mogelijke bijwerkingen van Dafalgan Forte Bruistabletten:

    De volgende bijwerkingen zijn gemeld nadat het middel in de handel is gebracht.
    De frequentie van deze bijwerkingen is echter onbekend:
    • Bloed- en lymfestelselaandoeningen: trombocytopenie (vermindering van het aantal bloedplaatjes in het bloed), neutropenie (vermindering van het aantal neutrofiele granulocyten), leukopenie (vermindering van het aantal witte bloedcellen).
    • Immuunsysteemaandoeningen: anafylactische shock, oedeem van Quincke (zwelling van weefsels, vooral in het gezicht en in de luchtwegen), overgevoeligheidsreactie (allergie).
    • Hartaandoeningen: verlaagde bloeddruk (hypotensie).
    • Maagdarmstelselaandoeningen: diarree, buikpijn.
    • Lever-en galaandoeningen: verhoging van de leverenzymen.
    • Huid- en onderhuidaandoeningen: urticaria, erytheem (roodheid), rash (huiduitslag), ernstige huidreacties.
    • Onderzoeken (biologische tests): daling van de INR (verband met het naleven van behandelingen met anticoagulantia), stijging van de INR.

     

    Zeer zeldzame gevallen van ernstige huidreacties werden gerapporteerd.
    Indien u last krijgt van huiduitslag, mag u dit middel niet meer innemen en moet u onmiddellijk uw arts raadplegen.

     

    Wees voorzichtig bij het gelijktijdig gebruik van andere geneesmiddelen die paracetamol bevatten (Sinutab, Rhinofebryl,  Zaldiar ,...) 

     

    Alvorens gebruik lees zeker de dafalgan forte bijsluiter.


  • Bijsluiter
    Download: Bijsluiter
Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

Waarvoor worden Dafalgan forte bruistabletten gebruikt?

DAFALGAN FORTE 1g wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van pijn en koorts.

 

Gebruik van Dafalgan Forte Bruistabletten:

De tabletten doorslikken zonder te kauwen, met een glas water of een andere drank

DAFALGAN FORTE 1g is voorbehouden voor volwassenen en adolescenten ouder dan 15 jaar.

  • Bij gewone pijn: 3x/dag een tablet van 1 gram, steeds 4u tussen elke inname laten
  • Bij hevige pijn: 4x/dag 1 gram , steeds 6u tussen elke inname laten.

De toediening van 4 tabletten per dag (dit is 4 g paracetamol) moet beperkt blijven tot een duur van 4 weken.

Voor een behandeling van langere duur moet de dagelijkse dosis beperkt worden tot 3 tabletten per dag (dit is 3 g paracetamol).

 

Mogelijke bijwerkingen van Dafalgan Forte Bruistabletten:

De volgende bijwerkingen zijn gemeld nadat het middel in de handel is gebracht.
De frequentie van deze bijwerkingen is echter onbekend:
  • Bloed- en lymfestelselaandoeningen: trombocytopenie (vermindering van het aantal bloedplaatjes in het bloed), neutropenie (vermindering van het aantal neutrofiele granulocyten), leukopenie (vermindering van het aantal witte bloedcellen).
  • Immuunsysteemaandoeningen: anafylactische shock, oedeem van Quincke (zwelling van weefsels, vooral in het gezicht en in de luchtwegen), overgevoeligheidsreactie (allergie).
  • Hartaandoeningen: verlaagde bloeddruk (hypotensie).
  • Maagdarmstelselaandoeningen: diarree, buikpijn.
  • Lever-en galaandoeningen: verhoging van de leverenzymen.
  • Huid- en onderhuidaandoeningen: urticaria, erytheem (roodheid), rash (huiduitslag), ernstige huidreacties.
  • Onderzoeken (biologische tests): daling van de INR (verband met het naleven van behandelingen met anticoagulantia), stijging van de INR.

 

Zeer zeldzame gevallen van ernstige huidreacties werden gerapporteerd.
Indien u last krijgt van huiduitslag, mag u dit middel niet meer innemen en moet u onmiddellijk uw arts raadplegen.

 

Wees voorzichtig bij het gelijktijdig gebruik van andere geneesmiddelen die paracetamol bevatten (Sinutab, Rhinofebryl,  Zaldiar ,...) 

 

Alvorens gebruik lees zeker de dafalgan forte bijsluiter.


Download: Bijsluiter

Schrijf je eigen beoordeling

 
Beoordeling