JavaScript seem to be disabled in your browser.
U moet JavaScript in uw browser hebben ingeschakeld om de functionaliteit van de website te gebruiken.
Vragen? Stuur ons een email of bel 03 808 45 50
GRATIS levering
Vanaf 39€ (via afhaalpunt)
Uw winkelwagen bevat geen artikelen.
Met dit product krijgt u 224 punt(en).
Huidige actie
Opgelet: Deze mondmaskers kunnen niet teruggenomen worden wegens hygiënische redenen (COVID-19). Alvast bedankt voor uw begrip.
De FFP3 mondmaskers bieden de hoogst mogelijke bescherming aan. Door het dragen van een FFP3 mondmasker ben je zelf ook beschermd tegen schadelijk stoffen en virussen.
Onze mondmaskers van het type FFP3 zijn zonder ventiel en onmiddellijk uit voorraad leverbaar.Bescherm nu jezelf en anderen tegen virussen door het dragen van een mondmaskers FFP3 .
1. Doe de elastiek rond de oren en zorg dat het masker comfortabel zit.2. Druk lichtjes op de strip aan de bovenkant tegen de neus om deze stevig te laten staan.3. Pas de rest van het masker aan de vorm van uw gezicht aan. 4. De langste gebruikstijd is 8 uur, gooi het FFP3 mondmasker weg na 1 dag gebruik.
Wij gebruiken cookies om jouw shopervaring gemakkelijk te maken. Bezoek je onze website, dan ga je akkoord met deze cookies.