Vóór 16u besteld, morgen geleverd*
Gratis levering vanaf €59
Meer dan 450 merken
Erkende Apotheek
Merk: Novartis Geneesmiddel

Excedryn dolor - 20 tabletten 500 mg/65 mg

Adviesprijs € 5,82 Onze prijs € 5,24

Klik hier voor meer info over onze spaarpunten actie.

Omschrijving van Excedryn dolor - 20 tabletten 500 mg/65 mg

Excedryn Pijn & Koorts is een geneesmiddel tegen koorts en pijn. Wordt uw klacht na 3 dagen niet minder, of wordt hij zelfs erger? Neem dan contact op met uw arts.

Gebruik van Excedryn dolor - 20 tabletten 500 mg/65 mg

De aanbevolen dosering is:

Jongeren en kinderen vanaf 12 jaar (gewicht tussen 40 kg en 50 kg): maximaal 4 maal per dag 1 tablet.

Kinderen jonger dan 12 jaar: niet aanbevolen voor kinderen jonger dan 12 jaar.

Jongeren en volwassenen (gewicht meer dan 50 kg): tot 3 keer per dag 2 tabletten.

Neem de tabletten in met een glas water. Alleen oraal.

Niet meer dan 6 tabletten per dag nemen. Als de pijn ernstiger is of in geval van koorts, kan de maximale dagelijkse dosis worden verhoogd tot 8 tabletten per 24 uur.

De periode tussen twee innamen moet minstens 4 uur zijn.

Neem niet meer van dit middel en gebruik het niet langer dan de voorgeschreven of aangeraden periode.

Neem altijd de laagste effectieve dosis om uw klachten te verlichten.

Niet innemen in combinatie met andere geneesmiddelen die paracetamol bevatten.

Neem dit middel zo kort mogelijk in en alleen zolang de klachten aanhouden. Zijn de klachten na 3 dagen niet verminderd, neem dan contact op met uw arts.

De aanbevolen dosering is:
Jongeren en kinderen vanaf 12 jaar (gewicht tussen 40 kg en 50 kg): maximaal 4 maal per dag 1 tablet.
Kinderen jonger dan 12 jaar: niet aanbevolen voor kinderen jonger dan 12 jaar.
Jongeren en volwassenen (gewicht meer dan 50 kg): tot 3 keer per dag 2 tabletten.

  • Neem de tabletten in met een glas water. Alleen oraal.
  • Niet meer dan 6 tabletten per dag nemen. Als de pijn ernstiger is of in geval van koorts, kan de maximale dagelijkse dosis worden verhoogd tot 8 tabletten per 24 uur.
  • De periode tussen twee innamen moet minstens 4 uur zijn.
  • Neem niet meer van dit middel en gebruik het niet langer dan de voorgeschreven of aangeraden periode.
  • Neem altijd de laagste effectieve dosis om uw klachten te verlichten.
  • Niet innemen in combinatie met andere geneesmiddelen die paracetamol bevatten.
  • Neem dit middel zo kort mogelijk in en alleen zolang de klachten aanhouden. Zijn de klachten na 3 dagen niet verminderd, neem dan contact op met uw arts.

De werkzame stoffen in dit middel zijn paracetamol en cafeïne.

De andere stoffen in dit middel zijn gepregelatiniseerd zetmeel, maïszetmeel, polyvidone, kaliumsorbaat, talk, stearinezuur, natriumcroscarmellose, gezuiverd water, hypromellose en triacetine.

Pijn & koorts

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.