Vóór 16u besteld, morgen geleverd*
Gratis levering vanaf €59
Meer dan 450 merken
Erkende Apotheek
Merk: EG (Eurogenerics) Geneesmiddel

Loperamide EG Instant 2Mg 30 Tabletten

Adviesprijs € 13,84 Onze prijs € 12,46

Klik hier voor meer info over onze spaarpunten actie.

Loperamide EG Instant 2 mg orodispergeerbare tabletten bieden snelle verlichting bij acute diarree.
Deze tabletten lossen direct op in de mond zonder water, ideaal voor onderweg of wanneer je je niet fit voelt. De werkzame stof, loperamidehydrochloride, helpt om je darmactiviteit te vertragen zodat je sneller weer controle hebt over je stoelgang.

Deze behandeling is geschikt voor volwassenen, adolescenten en kinderen vanaf 6 jaar met acute diarree. Ook onder medisch toezicht inzetbaar bij chronische diarree of voor mensen met een ileostoma. De tabletten verlichten snel, zijn makkelijk in te nemen en verminderen het aantal stoelgangen.

Gebruik

Bij volwassenen start je met 2 tabletten, gevolgd door 1 tablet na elke dunne ontlasting.
Bij kinderen vanaf 6 jaar: begin met 1 tablet, gevolgd door 1 tablet na elke volgende dunne ontlasting.
Gebruik nooit meer dan 8 tabletten per 24 uur.

  1. Leg de tablet op je tong.

  2. Laat smelten.

  3. Slik door – zonder water.
    Gebruik niet langer dan 2 dagen zonder overleg met een arts.

Resultaat

Binnen enkele uren vermindert de frequentie van je diarree en wordt de stoelgang steviger. Dit zorgt voor een sneller herstel van je dagelijkse ritme en meer comfort, zelfs bij reizen of buitenshuis.

Productkenmerken

  • Smelt op de tong

  • Zonder water in te nemen

  • Werkt snel

  • Handig bij reizen

  • Verlicht diarreeklachten

  • Geschikt vanaf 6 jaar

  • Bevat muntaroma

  • Ook voor chronische diarree (onder toezicht)

  • Handige blisterverpakking

Ingrediënten

loperamidehydrochloride, mannitol, aspartaam (E951), crospovidon (type B), citroenzuur, watervrij colloïdaal siliciumdioxide, munt (smaakstoffen, gemodificeerd maïszetmeel), talk, magnesiumstearaat

Wijze van toediening
Leg de orodispergeerbare tablet op de tong. De tablet smelt onmiddellijk op de tong en kan worden doorgeslikt. Het is niet nodig om extra vloeistof in te nemen.
Duur van de behandeling
Neem Loperamide EG Instant niet langer dan 2 dagen in zonder medisch advies.

Acute diarree

- volw.: 4 mg, nadien 2 mg na elke losse stoelgang (max. 16 mg/dag)

- kind > 6 jaar: 2 mg na elke losse stoelgang (max. 8 mg/dag)

Chronische diarree

- volw.: 4 mg, nadien tussen 2 en 12 mg/dag

- kind > 6 jaar: 2 mg, nadien tussen 2 en 12 mg/dag

Loperamide EG Instant wordt gebruikt voor de symptomatische behandeling van acute diarree bij kinderen vanaf 6 jaar, adolescenten en volwassenen.
U mag Loperamide EG Instant niet langer dan 2 dagen gebruiken.
Onder medisch toezicht kan het ook worden gebruikt om langdurige (chronische) diarree te behandelen of bij patiënten met een ileostoma.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.