Klik hier voor meer info over onze spaarpunten actie.
BELANGRIJK: Dit product is beschikbaar in verschillende designs. Het is niet mogelijk om de juiste print te bestellen. U kunt wel het geslacht van de baby in de opmerking zetten zodat we daar rekening mee kunnen houden. Alvast bedankt voor je begrip.
Omschrijving van Difrax Neusjesreiniger 1 Stuk
De Difrax neusjesreiniger verwijdert snel en eenvoudig snottebellen bij je baby of peuter. Ideaal bij een verstopte neus of verkoudheid. Inclusief extra opzetstuk. Te gebruik vanaf 0+ Maanden.
- Eenvoudig de neus van de je baby reinigen
- Zacht siliconen XS tuitje voor de allerkleinsten
Gebruik van Difrax Neusjesreiniger 1 Stuk
1. Te gebruiken vanaf 0M+ maanden.
2. Bevochtig het smalle deel van het transparante zuigdeel.
3. Knijp in de bal en breng het tuitje in het neusgaatje, zodat er geen lucht meer kan ontsnappen. Houd het tweede neusgat dicht. Laat daarna de bal langzaam los en het neusvuil zal in het tuitje verdwijnen.
4. Reinig na gebruik zowel het tuitje als de gummibal met warm water en zeep.
Bevochtig het smalle deel van het transparante zuigdeel. Knijp in de bal en breng het tuitje in het neusgaatje, zodat er geen lucht meer kan ontsnappen. Houd het tweede neusgat dicht. Laat daarna de bal langzaam los en het neusvuil zal in het tuitje verdwijnen. Reinig na gebruik zowel het tuitje als de gummibal met warm water en zeep
Neusreiniger